Cageball 2011

Studentice

Ak. g. 2010./11.

Ove godine cure s Pomorskog fakulteta nisu dopustile da im se dogodi posrtanje pred ciljem, kao u lanjskom finalu. Shvatile su svoju ulogu favorita vrlo ozbiljno i do kraja igrale najbolji i najatraktivniji nogomet u kavezu. Šlag na tortu je pobjeda u finalu protiv ekipe Filozofskog fakulteta rezultatom. Teško i do kraja neizvjesno, ali potpuno zasluženo, slavile su rezultatom 3:2. U borbi za broncu Medicinarke su se pokazale spretnijima od Pravnica., pobijedivši ih 3:1 Ove potonje valja posebno pohvaliti za možda i najveći napredak u igri, gledajući sve momčadske sportove. Svaka čast cure, zaiste ste primjer kako se zalaganjem može puno postići!

Studenti

Ak. g. 2010./11.
U muškoj konkurenciji, Ekonomisti su napokon došli na svoje. Ekipa prepuna vrsnih pojedinaca već godina ne uspijeva napraviti zapaženiji rezultat. Međutim ove godine pokazali su nevjerojatno zajedništvo, pobjedivši u finalnoj utakmici lanjske osvajače, Ekipu Tehničkog fakulteta rezultatom 3:2, nakon boljeg izvođenja penala, revanširavši im se tako za poraz u finalu Prvenstva u futsalu. Svaka čast ekonomisti, naplatili ste sva nes(p)retna ispadanja prošlih godina.Treće mjesto osvaja tradicionalno jaki Pravni Fakultet, pobjedom protiv Veleučilišta 6:2.

CAGEBALL ARHIVA