Badminton 2011

Studentice

U ženskoj konkurenciji pobjeda je, već tradicionalno, pripala Maji Arnautović sa Filozofskog fakulteta koja je u sa uvjerljivih 2:0 u setovima, nadigrala pravnicu Maja Tuhtan. Maja se ovom pobjedom, treću godinu zaredom, pokazala apsolutnom vladaricom riječkog sveučilišnog badmintona U borbi za treće mjesto Ivana Irsak sa Ekonomskog fakulteta pobjedila je Anu Brnabić sa Filozofskog.

Studenti

Među studentima dolazi do promjene na vrhu s obzirom na prošlu godinu. Prošlogodišnji pobjednik, Marin Golčić sa Medicinskog fakulteta, morao je stisnuti ruku Dubravku Bogoviću sa Tehničkog fakulteta, koji se ove godine jednostavno pokazao prevelikom preprekom. Broncu osvaja Mladen Jardas sa Tehničkog fakulteta, dobivši svog velikog (sportskog) suparnika Marka Žunića sa Prava nakon dva seta.

ARHIVA:
Badminton 2009./10. - Studentice