Odbojka na pijesku

Akademsku sportsku godinu završit ćemo atraktivnim potezima u odbojci na pijesku. Ovaj sport prvi se puta pojavio u Santa Monici na plažama Kalifornije. Kako su sunce, plaža i  pijesak  postali sve popularniji u Americi, odbojci na pijesku nije dugo trebalo da se raširi po cijelom svijetu, a tako i na našim plažama. Utakmice će se održavati u mjesecu lipnju, u ženskoj i muškoj konkurenciji, gdje sudionici imaju priliku pokazati izvrsnu spremnost, spretnost i brzinu. Na vrućem pijesku u Ičićima, u napetoj igri smečeva, servisa, prijema i blokova, prikazivati će se igra na najvišem nivou. Očekujemo vruću atmosferu u borbi tijela  i napetih mišića u kupaćim kostimima naših studentica i studenata!

Odbojka na pijesku ak. g. 2008./09.