Košarka 2011./2012.

U ženskoj konkurenciji sudjelovalo je 5 ekipa, ali ekipa Pomorskog fakulteta je diskvalificirana zbog nedolaska na utakmice. Studenticama Pravnog fakulteta u obrani prošlogodišnjeg zlata malo su zasmetale studentice Filozofskog fakulteta, ali nedovoljno. Drugo mjesto pripalo je Medicinskom f., a treće Filozofskom f..

U muškoj konkurenciji situacija je ponešto drugačija od prošlih godina. Dok su se inače u finalu sastajale ekipe Pravnog i FMTU-a, ove godine je standardno dobra ekipa Veleučilišta pomutila planove i u finalu se sastala sa ekipom Pravnog f. Dok su pravnici dominirali u razigravanju po skupinama,Veleučilište ih je dočekalo spremno i u finalu preuzelo zlato... Treće mjesto pripalo je ekipi Ekonomskog fakulteta.
Svaka čast dečkima i curama!

Arhiva:
Akademska godina 2010./11.