Poluzavrsnica državnog sveučilišnog prvenstva u futsalu

Dana 03. svibnja održana je u organizaciji Riječkog športskog sveučilišnog saveza poluzavršnica državnog sveučilišnog prvenstva u futsalu. U poluzavršnici su sudjelovale ekipe Sveučilišta u Rijeci, Sveučilišta u Splitu i Sveučilišta u Dubrovniku. Zasluženo prvo mjesto osvojila je ekipa Sveučilišta u Rijeci, drugo mjesto pripalo je Sveučilištu u Splitu, dok je treće mjesto osvojila ekipa iz Dubrovnika. Dvije prvoplasirane ekipe stekle su pravo sudjelovanja u završnici državnog prvenstva koje će se održati u Vinkovcima. Boje našeg Sveučilišta branili su Edvin Hasanbegović, Mauro Širola, Vedran Vujnović, Toni Katalinić, Marko Tomljanović, Marko Malić, Luka Tomljenović, Ivan Jasprica, Šime Zdrilić i Duško Novković, dok je spomenuti Marko Tomljanović ujedno i najlbolji strijelac turnira s tri postignuta gola.  Čestitamo svim igračima!

Rezultati:

1.  kolo:  Rijeka – Dubrovnik    3:2   (Katalinić 2', Tomljanović 21', 27'; Vlahušić 4', 14')

2.  kolo:  Split – Dubrovnik       2:2   (Koturović 19', Peša 20'; Kalauz 4', Dadić 19')
  3.  kolo: Rijeka – Split              1:1   (Tomljanović 27'; Gracin 30')

1.  mjesto: Sveučilište u Rijeci
  2.  mjesto: Sveulilište u Splitu
  3.  mjesto: Sveučilište u Dubrovniku.