Futsal 2011

Studentice

Ak. g. 2010./11.

Još jedno Prvenstvo u futsalu, još jedno zlato za studentice sa Pomorskog fakulteta. Najkraći je to rezime ovogodišnjeg futsala, koji je još jednom protekao u dominiciji Barbare Perić & Co. U finalu su stradale Medicinarke rezultatom. Ni nevjerojatna požrtvovnost i visok stupanj timskog duha nisu bili dovoljni Pravnicama da osvoje toliko željene odličje. Bolje od njih bile su, sasvim zasluženo, kolegice sa Filozofskog fakulteta rezultatom.

Studenti

Ak. g. 2010./11.

Jednako kao i Pomorski fakultet u ženskoj, Tehničari ne kane prepustiti primat u muškoj konkurenciji. Iako s puno više neizvjesnosti nego lani, zasluženo su uzeli zlato, svladavši Ekonomiste rezultatom. U borbi za utješnu nagradu, ekipa Pomorskog fakulteta svladala je ekipu sa Veleučilišta.