UNISPORT LIGA

Ukupni poredatk unisport lige 2011.

Unisport liga je skupni naziv za sva sportska prvenstva Sveučilišta u Rijeci koja se održavaju pod okriljem Riječkog športskog sveučilišnog saveza. Naime, u razdoblju od studenog do lipnja svake akademske godine svaka se visokoškolska ustanova ima priliku natjecati u nekoj od sportskih disciplina Unisport lige.

Ove su godine studentice i studenti mogli sudjelovati u slijedećim sportovima: odbojka,  rukomet,  košarka,  futsal,  cageball,  vaterpolo,  tenisstolni tenisbadminton, squash, plivanje, atletika, odbojka na pijesku te šah. Također, osvojena mjesta u pojedinoj sportskoj disciplini boduju se po slijedećem sustavu: 1. mjesto – 5 bodova, 2. mjesto – 3 boda, 3. mjesto – 2 boda, 4. mjesto – 1 bod. Na taj način se visokoškolske ustanove, osim u određenim sportovima, bore i za naslov najbolje u ukupnom poredku Unisport lige.

Unisport liga ak. g. 2009./10. - ukupni poredak

Arhiva:
UNISPORT LIGA – ak. g. 2008./09.
UNISPORT LIGA – ak. g. 2007./08.