Futsal - Akademska godina 2009./10.

Ak. g. 2009./10. - Studenti

Ovogodišnje Prvenstvu u futsalu za studente okupilo je čak 109 sudionika, raspoređenih u devet ekipa. Njih četiri zaslužile su svoje mjesto u polufinalnim utakmicama. To su redom ekipe sa: Tehničkog, Pomorskog i Filozofskog fakulteta te Veleučilišta. Ekipe koje nisu izborile završnicu, ali čiji su trud i znanje također vrijedni spomena su one sa: Medicinskog, Pravnog, Građevinskog, Ekonomskog, te Fakulteta za menađment u turizmu i ugostiteljstvu. U neizvjesnim dvobojima najviše je pokazala ekipa Tehničkog fakulteta, koju je tijekom cijelog Prvenstva krasilo nevjerojatno zajedništvo pod dirigentskom palicom trenera-igrača Siniše Krunića. Na korak do najvećeg mjesta na postolju ostala je ekipa Veleučilišta, po nekima glavni favorit Prvenstva. U borbi za treće mjesto studenti sa Pomorskog nadigrali su svoje kolege sa Filozofskog fakulteta. Potrebno je naglasiti da su ove godine studenti mogli pokazati svoje malonogometno znanje u punom izdanju, jer je zbog igranja u dvorani i rizik od ozljeda bio manji.
Dečki, svaka čast, ponovno ste oduševili!

POREDAK:
1. Tehnički fakultet